Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 29 лютого західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 57 тисяч осіб та 15 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 31 тисяча осіб. 20 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 26 тисяч осіб, 22 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 85 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 36 осіб – 3 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 33 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

На виїзд з країни не пропущено 10 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених ст. 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід