Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 25 січня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 53 тисячі осіб та 15 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 28 тисяч осіб. 17 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 23 тисячі осіб, 22 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 97 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 21 особу – 1 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 20 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

На виїзд з країни не пропущено 9 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених ст. 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід