Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 5 лютого західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 64 тисячі осіб та 16 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 31 тисяча осіб. 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 33 тисячі осіб, 30 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 55 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 13 осіб – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 11 осіб затримані поза ними.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 6 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

НАГОЛОШУЮТЬ, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід