Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 05 листопада західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 88 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 43 тисячі осіб. 27 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 45 тисяч осіб, 41 тисяча з них – громадяни України.

Оформлено 92 вантажівки з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 26 осіб – 5 з них намагались незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 21 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

На виїзд з країни не пропущено 1-го чоловіка, громадянина України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки його документу, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіка наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід