Суд зупинив роботу дитячих ясел-садка на Виноградівщині

Опубліковано:

Закарпатський окружний адміністративний суд застосував заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи дошкільного навчального закладу Дитячі ясла-садок с. Шаланки Виноградівського району Закарпатської області шляхом опечатування входу та відключення від джерел енергоживлення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Суд зазначив, що застосування заходів реагування у вигляді зупинення експлуатації об’єкта є тимчасовим заходом, який направлений на попередження настання негативних наслідків, викликаних наявністю на об’єкті порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, які створюють загрозу життю та здоров’ю людей.

Суд встановив, що після планової перевірки навчального закладу працівниками Виноградівського РВ Управління ДСНС у Закарпатській області  відповідачем вживалися заходи з метою усунення порушень законодавства в сфері пожежної та техногенної безпеки, зазначених у акті перевірки.

Однак за результатами проведення позапланової перевірки цієї ж установи щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки виявлені та зафіксовані в акті аналогічні порушення.

Суд вважає, що зазначені в акті порушення протипожежних норм у їх сукупності створюють реальну загрозу життю та здоров’ю людей, гарантованому рівню безпеки, оскільки такі порушення впливають на забезпечення безпеки роботи дитячого ясел-садка у відповідності з вимогами протипожежних норм, техногенної безпеки та цивільного захисту, на своєчасність виявлення надзвичайної ситуації, пожежі чи аварії та їїх ліквідації.

Оскільки на час розгляду справи виявлені  порушення відповідачем повністю не усунуто, суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

З  текстом зазначеного рішення можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 260/797/19.

Закарпатський окружний адміністративний суд

Про Захід