Суд захистив інтереси закарпатця щодо отримання земельної ділянки у власність

Опубліковано:

Закарпатський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Берегівської міської ради від 12.07.2019 р., яким позивачу відмовлено у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Суд зобов’язав відповідача повторно розглянути заяву про надання вищезазначеного дозволу.

Суд зазначив, що Земельним кодексом України визначено вичерпний перелік підстав для відмови особі в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації, зобов’язуючи орган державної влади або орган місцевого самоврядування у випадках ухвалення рішення про відмову в наданні такого дозволу належним чином мотивувати причини цієї відмови. Крім того, законом встановлено місячний строк для розгляду даного клопотання.

Суд встановив, що відповідач в оскаржуваному рішенні не зазначив вмотивовану відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою та порушив строки розгляду даного клопотання.

Закарпатський окружний адміністративний суд

Про Захід