Суботня ракетна атака по Львіщині: 1 ракету збили, 2 – влучили в об‘єкт критичної інфраструктури

Опубліковано:

Вчора ворог знову завдав масованого ракетного удару по Україні. Під удар потрапила і Львівщина. 1 ракету на території області воїнам ПвК «Захід» вдалося збити. Дві – влучили в об‘єкт критичної інфраструктури. Була пожежа. О 18:16 вогнеборці погасили її. Жертв чи постраждалих через атаку в області нема.

Про таке повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

“Розділяємо біль Дніпра, де через удар по житловому будинку кількість загиблих зросла уже до 20. Ворог прицільно бив по енергооб’єктах. Він не має успіху на полі бою, тому хоче шантажувати нас темрявою. На жаль, є влучання у 5 областях. У тому числі і в нашій.

Енергосистема держави пережила 12 масований ракетний удар. Завдяки скоординованій роботі енергетиків, ДСНС та обласних військових адміністрацій керованість і цілісність енергосистеми вдалося зберегти. Проте дефіцит у ній суттєвий. Маємо бути готові до можливого запровадження аварійних відключень”, – повідомив голова ОВА.

Станом на цю годину у Львівській області застосовують лише графік погодинного відключення електроенергії.

Львівщина продовжує приймати жителів України, які змушені тікати з рідних міст і сіл, де тривають активні бойові дії. За останню добу волонтери медико-психологічної допомоги зустріли з евакуаційних потягів 95 людей.

Про Захід