Студенти УжНУ завершили стажування у міській раді

Опубліковано:

Студенти УжНУ завершили стажування в Ужгородській міській раді. Протягом двох тижнів вони отримували практичний досвід роботи, зокрема, у ЦНАПі, департаменті правового та організаційного забезпечення, відділі з питань запобігання та виявлення корупції, управлінні програмного та комп’ютерного забезпечення, Службі у справах дітей, управлінні державного архітектурно-будівельного контролю.

Днями підбили підсумки стажування. Як зазначила керівниця служби персоналу та спецроботи міської ради Олена Макара, завершили стажування 33 студенти, всі вони добре зарекомендували себе.

Із завершенням стажування привітала студентів і директорка Центру інновацій та розвитку УжНУ Альона Алмашій, зазначила, що знайомство із роботою Ужгородської міської ради допоможе зрозуміти загальні принципи діяльності органів місцевого самоврядування, стане для молоді корисним досвідом.

Під час зустрічі студенти поділилися враженнями, виступили також керівники структурних підрозділів, у яких проходили стажування молоді люди. Також начальниця відділу по роботі із депутатами Олеся Шевчук ознайомила студентів із роботою системи «Віче», розповіла про порядок проведення сесій, процедуру голосування тощо.

Ужгородська міська рада

Про Захід