Студенти УжНУ заснували першу на Закарпатті краудфандингову платформу (Відео)

Опубліковано:

Зі створеним онлайн-майданчиком incomm.space всяк охочий зможе дістати фінансову підтримку цікавої громадської ініціативи.

Зі створеним онлайн-майданчиком incomm.space всяк охочий зможе дістати фінансову підтримку цікавої громадської ініціативи.

Наша молодь приємно дивує своєю діяльністю. Студенти УжНУ Саша Резнік і Паша Поліха – громадські активісти. Окрім того, вони щодня втілюють цікаві проєкти, тісно пов’язавши життя з творчими ідеями. Цього літа Саша й Паша стали одними із засновників першої краудфандингової платформи на Закарпатті – incomm.space. Тепер разом у команді забезпечують її діяльність.

Історія.
Спершу Саша й Паша розробляли проєкти соціального характеру, чим, власне, займаються й досі. Писали конкурсні заявки на міжнародні та українські ґранти, порушували питання безпеки на дорозі серед громадськості. Як наслідок – робочий проєкт «Безпека пішоходів». У рамках цієї ініціативи молоді люди відвідували заклади освіти та розповідали юним пішоходам про важливість використання світловідбивних елементів.

Втілювати такі проєкти – завдання доволі непросте. Одна з перешкод – пошук фінансування на закупівлю необхідних світловідбивних елементів і брошур з цікавою інформацією, які мають популярність серед школярів. Місяці спроб, вагань і вкладених сил. І ось з’явилося рішення – створити краудфандингову платформу, де всяк охочий зможе підтримати цікаву ініціативу. Генератор креативних ідей, як називає її команда incomm.space.

Про «Креативна молодь змінить Україну»
Восени 2019 року Саша і Паша навчалися проєктного менеджменту у Львові за підтримки фонду ім. Богдана Гаврилишина. До речі, цей громадський діяч і меценат світового рівня відвідав наш університет під час святкуванння 70-річчя вишу – у 2015 році. А ось про студентів зняли невеличке інтерв’ю про те, як вони створили краудфандингову платформу incomm.space. Там гори, спогади і просто цікава інформація. Рекомендуємо переглянути!

Медіацентр УжНУ

Про Захід