Студенти УжНУ відзначені дипломами міжнародної науково-освітньої олімпіади з туризму

Опубліковано:

Карантин – це не привід засмучуватися, адже його можна використати для саморозвитку, тим більше у 21 столітті, де все комп’ютеризовано. Не винятком є і навчання в університеті, особливо, коли ти прагнеш стати кваліфікованим спеціалістом. Тому і ми, студентки 4 курсу Павлусь Софія і Купар Ангеліна, спеціальності «Туризм», вирішили взяти участь в міжнародній науково-освітній олімпіаді з туризму, яка відбувалася в м. Дніпро, але через карантин пройшла в онлайн-форматі. Участь могли приймати  студенти, аспіранти та викладачі.

Нам дали 3 блоки завдань. Перший блок включав відповіді на три відкриті питання про редевелопмент промислових територій, нові форми сучасного туризму (глемпінг, тематичні парки…) та туризм як практика розвитку сучасної людини. У другому блоці потрібно було створити Новорічний (Різдвяний) тур з усією необхідною документацією та калькуляцією. Завдання третього блоку перевіряли наші творчі навички: розробка логотипу (бренду) туристичної компанії майбутнього та створення презентації «Україна туристична» (залежно від виду туризму на наш вибір).

Участь в цій олімпіада подарувала нам досвід та нові знання про туризм, а головне розуміння того, що коли людина має бажання розвиватися, то знайде вихід із будь-якої ситуації і карантин цьому не стане на заваді.

Загалом уся олімпіада тривала 10 днів у грудні 2020 року, в якій прийняло участь 148 учасників з усієї країни та навіть за кордону. По завершенню якої ми отримали грамоти. З нетерпінням ми очікували результати олімпіади і ось приємний для нас різдвяний сюрприз!!! Ми переможці у двох номінаціях і нагороджені дипломами: 

  • Купар Ангеліна за  детально розроблений тур та креативну відеопрезентацію.
  •  Павлусь Софія за оригінальні відповіді та за розробку унікального туристичного продукту. 

Щиро дякуємо факультету «Туризму та МК» що обрали нас для участі в міжнародній олімпіаді. Ми Вас не підвели і гідно захистили честь УжНУ!

За інформацією студентки 4 курсу спеціальності «Туризм» Павлусь Софії.

УжНУ

Про Захід