Студенти-музиканти зіграють соло із симфонічним оркестром Закарпатської філармонії

Опубліковано:

5 квітня о 18:30 в Ужгороді в Закарпатській обласній філармонії відбудеться четвертий концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Студентки-музикантки Юлія Карпова (скрипка) та Олександра Макарова (фортепіано) під керівництвом диригента Андрія Савчука зіграють соло з академічним симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії. Звучатимуть твори видатних композиторів – Євгена Станковича, Людвіга ван Бетховена та Фелікса Мендельсона.

Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» – створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50% студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають за межами України. Більшість з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

Кожен концерт має нову програму, над якою працює диригент і співініціатор проєкту Андрій Савчук. Ба більше, організатори запевняють, що саме в Ужгороді солістки зіграють найскладнішу програму Всеукраїнського туру.

Квитки можна придбати за посиланням.

Про Захід