Здоров'я Останні новини

Степанов домовився про терміни та логістику постачання вакцини проти COVID-19 в Україну

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов провів переговори з Алеком ван Гелдером, виконавчим директором із міжнародних та урядових питань компанії “АстраЗенека”. Сторони обговорили передконтрактні умови, а також терміни та логістику постачання вакцини проти COVID-19 в Україну.

“Протягом декількох місяців МОЗ України налагоджує активну та ефективну комунікацію з головним офісом компанії “АстраЗенека”. Сьогодні ми вже обговорили логістику та терміни поставки вакцин проти COVID-19 компанії “АстраЗенека” в Україну. Наша держава повністю готова до прийому вакцин, у нас повністю розроблено план вакцинації населення”, — зазначив міністр охорони здоров’я України.

30 грудня вакцина “Оксфорд-АстраЗенека” була схвалена для використання у Великій Британії. Перші щеплення жителям країни будуть проведені вже в наступний понеділок.Зі свого боку виконавчий директор із міжнародних та урядових питань компанії “АстраЗенека” наголосив на готовності до активної співпраці з Україною.

“Ми дякуємо Міністерству охорони здоров’я України за послідовність та відкритість. Наразі ми будемо опрацьовувати варіанти поставки вакцин в Україну у найближчі терміни”, — резюмував Алек ван Гелдер.

Нагадаємо, сьогодні Міністерство охорони здоров’я через своє підприємство “Медичні закупівлі України”, яке було визначено оператором вакцин, уклало договір на поставку 1 млн 913 тис. доз вакцини проти COVID-19 виробництва компанії “Сіновак” (Sinovac Biotech, Китай).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 3