Спроба незаконного відшкодування понад 1,1 млн грн ПДВ: повідомили про підозру керівниці ТОВ

Опубліковано:

За матеріалами слідства, фігурантка, імпортувала до України партію мандаринів, які продала за готівку, проте не вказала це у податковому звіті.

Надалі, жінка звернулась до податкової служби про відшкодування їй 1.1 млн. грн. ПДВ, подавши при цьому декларацію із фіктивними, підробленими даними.

Мешканці Виноградівщини повідомлено про підозру у службовому підробленні та закінченому замаху на заволодіння бюджетними коштами в особливо великому розмірі з використанням службового становища (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України)

Слідчі дії тривають. Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюють детективи територіального управління БЕБ у Закарпатській області, процесуальне керівництво – прокурори Закарпатської обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід