Спортсмени з Рівненщини вибороли 7 медалей на міжнародних змаганнях

Опубліковано:

Одну золоту, три срібні та три бронзові медалі здобули спортсмени Рівненського «Інваспорту» під час міжнародних чемпіонатів. Вони змагались у шахах та дзюдо серед осіб з інвалідністю.

Турніри проходили у березні й квітні в Туреччині та Казахстані. За збірну України виступали одразу семеро атлетів з Рівненської області.

💬«Чергові нагороди, черговий показник міцності та сили духу українського народу. Вдячний, що гідно представляєте Рівненщину в Європі та світі. Ви – приклад для нас усіх», – звернувся начальник РівнеОВА Олександр Коваль.

Золоту медаль здобула Катерина Шепелюк (дзюдо, серед спортсменів з порушеннями слуху);

Срібло у Давида Хорави (дзюдо, серед людей з порушенням зору), Олександра Назаренка (дзюдо, серед людей з порушенням зору) та Катерини Шепелюк (дзюдо, серед спортсменів з порушеннями слуху).

Бронзу завоювали Володимир Заболотний (шахи, серед людей з порушенням слуху), Анжела Гаврисюк (дзюдо, серед людей з порушенням зору) й Катерина Шепелюк (дзюдо, серед людей з порушенням слуху)

Олександр Коваль разом з очільником облради Андрієм Караушем привітали й нагородили спортсменів та їх тренерів сертифікатами одноразової грошової допомоги.

Про Захід