Солодкий символ: у Хусті презентували фірмовий торт

Опубліковано:

Смачну візитівку для Хустщини створила кондитерка Наталія Малета спеціально до відзначення 930-річчя рідного міста. Через карантинні обмеження презентація солодкого сувеніру відбулася у закритому форматі в неділю, 14 червня.

В авторському рецепті нема штучних барвників, стабілізаторів чи емульгаторів. Торт створюють з використанням сучасного технологічного процесу, сухої заморозки, яка дозволяє зберегти смакові якості та структуру, і оформлюють у незвичний спосіб – без трафарету, нанесення глазурі чи крему:

Тематична й упаковка – коробка прикрашена графічними квітами нарцисів, головного символу Хустщини. Над дизайном, як і над розробкою самого торту, працювала команда ужгородських маркетологів та дизайнерів.

Строк придатності замороженого торту – не більше 30 діб. Спожити після розпаковування треба максимум за 3 дні. Маса солодкого сувеніру – 800 грамів. Ціна – 340 гривень.

«Хуст» відповідає технічним умовам та Держстандарту, тож його можна продавати у магазинах та мережевих супермаркетах. Налагодити постачання планують уже незабаром. А поки солодку візитівку Хустщини можна придбати у сімейній кондитерській ідейної натхненниці та авторки – Maletta Dessertia.

Про Захід