Сьогодні – Всесвітній день боротьби цукровим діабетом

Опубліковано:

Сьогодні, 14 листопад, Всесвітній день боротьби цукровим діабетом. Це день солідарності з тими дорослими та дітьми, хто потребує через діабет не лише ліків, але й підтримки і розуміння щодо особливих потреб.

Уявімо собі, що все життя, кожного дня ви будете займатися своїми буденними справами, паралельно підкидаючи однією рукою повітряну кульку, і тримаючи її на контролі, і намагаючись не впустити.

Нелегко, правда? Саме таким чином найбільш точно можна охарактеризувати життя з діабетом.

Життя з постійним контролем.

За прогнозами ВООЗ до 2030 р. кількість хворих на ЦД зросте до 600 млн осіб, тобто кожен десятий житель планети буде змушений жити з постійним контролем рівня цукру та власного здоровʼя.

В медичному центрі Закарпатська Ендоклініка «День боротьби з цукровим діабетом» – це кожен наш день, адже боротьбу з діабетом ми перетворюємо на розуміння його правил, контрольованого і безпечного життя, щасливої перспективи на майбутнє.

Велике щастя для лікаря ендокринолога – спостерігати, як дорослішає твій пацієнт, реалізує незважаючи на хворобу свій життєвий план, працює і народжує дітей. За таким варіантом розвитку подій у людини з діабетом стоїть щоденна кропітка робота над собою і своїми звичками та контакт з лікарем ендокринологом, який, окрім усього, є опорою і наставником.

Багато наших пацієнтів з діабетом стали нам майже, як рідні – ми знаємо їхні сімʼї , разом з ними дорослішаємо, плануємо та супроводжуємо вагітність, консультуємо їх діток, допомагаємо піклуватися про батьків, покращуємо здоров’я їх сімейної пари.

Життя показує, що є загальні правила для пацієнтів, однак кожен випадок є особливим, потребує індивідуальної роботи.

Розуміння свого діабету і добрий контакт з лікарем, демонструє, що в час нових технологій жити з діабетом можна абсолютно повноцінно, втілюючи свої мрії і плани в реальне життя.

Закликають усіх наших пацієнтів та просто читачів: будьте уважними до найціннішого, що у вас є – вашого здоров’я!

Досягнення компенсації, а саме – показника глікозильованого гемоглобіну < 7%, дотримання дієти, безперервний самоконтроль та постійний робота у команді з лікарем-ендокриноголом є основою повноцінного здорового життя для більшості пацієнтів з ЦД.

Лікарі Закарпатської Ендоклініки – ваш надійний супровід по життю, надійна підтримка для пацієнта з цукровим діабетом.

Не пропустіть пакетну пропозицію до Дня боротьби з ЦД – -20% на Комплекс «Контроль»: Консультація лікаря-ендокринолога+вимірювання глюкози експрес-методом + глікозильований гемоглобін + скринінг на виявлення однак діабетичної ретинопатії Check Eye.

Endo clinic
м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 27А
endo-clinic.uz.ua
(067) 375-60-50
(099) 268-70-28

Закарпатська Ендоклініка

Про Захід