Сьогодні Україна вшановує бійців, що загинули в боях за Дебальцеве

Опубліковано:

Сьогодні Україна згадує трагічні події восьмирічної давності – 18 лютого 2014 року почався найтрагічніший етап Революції Гідності – розстріл Героїв Небесної сотні.

Цей день «Європейська Солідарність» завжди розпочинає з покладання квітів в пам’ять про тих, хто загинув, прагнучи кращого майбутнього своїй державі.

У Києві народні депутати від «Європейської Солідарності» вшанували пам’ять Героїв на місці розстрілів. В Ужгороді депутати Закарпатської обласної ради від «ЄС» взяли участь у вшануванні героїв Небесної сотні та бійців, що загинули в боях за Дебальцеве, яке відбулося на Пагорбі слави.

«Цей трагічний день повинен назавжди залишитися в нашій пам’яті. Жоден із героїв Небесної сотні не хотів помирати, але вони віддали життя за свої принципи, свої мрії, бажання жити в демократичній Європейській Україні, – сказав депутат облради Денис Ман. – Згодом ще набагато більше українців були змушені віддати свої життя через те, що російський агресор вирішив заборонити нам жити у нашій рідній країні так, як цього хочемо ми. Ці жертви потрібно пам’ятати до кінця життя. Зараз, коли ворог знову планує повномасштабне вторгнення в Україну, це особливо важливо. В пам’ять про невинно загиблих ми повинні вистояти і перемогти».

Європейська Солідарність Закарпаття

Про Захід