Сьогодні – День читання книг

Опубліковано:

Сьогодні, 6 вересня, світова спільнота відзначає День читання книг. Метою цього Дня є стимулювання «тих, хто не читає», власне, до читання книг. А от шанувальники книжки мають ще один хороший привід, щоб купити собі щось новеньке для власної бібліотеки, або відвідати бібліотеку й обрати собі книгу, як-то кажуть, «для душі».

У цей день читачі по усьому світу насолоджуються читанням улюблених книг. Втім, такий спосіб проведення часу для більшості українців… не надто актуальний. Статистика від Українського інституту книги вражає: щодня читають лише 8 відсотків українців. І нам дуже приємно, що до читаючої нації належать і наші користувачі.

Їхній увазі сьогодні бібліотекарі пропонували книжково-інформаційні виставки, представлені на абонементі для молодших школярів та абонементі для учнів 5-9 класів. Кожен охочий мав змогу не тільки обрати цікаву книгу для дозвілля, але й дізнатися щось нове для себе про користь читання книг. Зокрема, про те, як виробити звичку читання кожен день і яким чином читання впливає на продовження життя людини.

Про Захід