Події Регіональні Новини

Служба Судової охорони та Нацгвардія провели відпрацювання в Закарпатському апеляційному суді (Фото, Відео)

Спільні відпрацювання для налагодження співпраці в питаннях транспортування особливо небезпечних злочинців та забезпечення порядку в судах провели співробітники Служби судової охорони та Нацгвардії.

Сьогодні, 15 лютого, в Закарпатському апеляційному суді провели спільні навчання територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області спільно з Нацгвардією, щоб відпрацювати всі небезпечні ситуації, які можуть виникнути під час конвоювання та судових засідань за участі особливо небезпечних злочинців. В Закарпатському апеляційному суді відпрацювали переміщення таких осіб до залів суду та забезпечення захисту усіх відвідувачів та працівників органу, що здійснює правосуддя. Навчалися реагувати і на акції непокори підозрюваних та заспокоювати їхню підтримку в залі суду. Головними завданнями співробітників Служби судової охорони Закарпаття та Національної гвардії є захист кожної людини.

Навчання провели заступник начальника зі служби територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області Дмитро Безкровний та заступник командира 3-го батальйону 2-гої Галицької бригади НГУ Андрій Галицький. Вони детально пояснили підлеглим всі нюанси, що можуть виникнути в реальному житті, та відпрацювали їх на практиці.

Служба Судової охорони Закарпаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 11 =