Сєвєродонецький коледж культури та мистецтв переїхав на Прикарпаття

Опубліковано:

Наразі 70 % інфраструктурних об’єктів Луганської області внаслідок обстрілів росіян зазнали ушкоджень або зруйновані вщент. У тому числі й заклади культури.

Тому, щоб зберегти культурний потенціал Луганщини, було прийняте рішення про переміщення Сєвєродонецького фахового коледжу культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва до Івано-Франківщини.

Тимчасово студентів переведено на дистанційне навчання, а викладацький склад коледжу переїхав до м. Коломия, де й організовано навчальний процес.Як запевнили в управлінні, усі випускники отримають дипломи вчасно. Проте, вступну кампанію, скоріш за все, буде відтерміновано.«Ми розуміємо педагогіку, як служіння народові, а наше призначення – готувати уми, сіяти ідеї! Тому ми з вами продовжуємо навчання! Вчимося за допомогою дистанційних технологій та мріємо про повернення у рідний Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва! Тримаймося! Разом – ми сила! І ми переможемо! Все буде Україна!» – звернулись педагоги до своїх студентів.Раніше повідомлялось, про переміщення вищих навчальних закладів з Луганської області до безпечних регіонів.

Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОВА

Про Захід