Школярі Хмельниччини передали подарунки військовим в зону ООС

Опубліковано:

Школярі Хмельниччини підготували понад сотню пакунків з новорічними подарунками для наших воїнів, що захищають східні рубежі держави. До підготовки їх долучилися як учні загальноосвітніх закладів, так і вихованці закладів позашкільної освіти.

Аби зробити новорічні свята для бійців затишнішими та віддячити їм за мир та спокій на рідній землі, діти зібрали власноруч виготовлені новорічні прикраси, іграшки та солодощі. За сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, сьогодні лідери учнівського самоврядування області вручили святкові пакунки полковнику Костянтину Радченку, військовому комісару Хмельницького обласного військового комісаріату. Далі їх передадуть спочатку до Слов’янська та Краматорська, а звідти – на бойові позиції зони ООС.

Як зазначила заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька, мета такої акції – передати воїнам частинку свого тепла, любові, вдячності за їх нелегку службу.

Костянтин Радченко від імені усіх Збройних Сил висловив щиру вдячність учням та вчителям, що долучилися до підготовки цієї акції, за чудові подарунки та пообіцяв, що вже завтра вони вирушать на Схід, аби до 25 грудня потрапити до військовослужбовців на передову.

Ініціатор акції – відома волонтерка Марина Безсалова, а координатором її на Хмельниччині виступив Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Хмельницька облдержадміністрація

Про Захід