Школа юних екологістів в Ужгороді має своїх перших випускників (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні юні екологісти отримали дипломи, а організатори заходу Оксана Лакатош та Світлана Король – подяки від Голови комісії з питань екології, єпископа Ніла.

Поміж лекціями, іграми, мозковим штурмом, азартним пошуком кодів маркування, веселим шумним утрамбовуванням ПЕТ-пляшок та тестуванням екоштучок, школярі поступово змінювали своє ставлення до «сміття» і усвідомили, як багато вони можуть зробити вже сьогодні, дещо змінивши звички та відмовившись від зайвого пакування.

А поїздка в мальовниче Невицьке на Громадську станцію сортування відходів «Вторинка» дала змогу відразу долучитися до доброї справи і дати шанс домашньому непотребу стати новими потрібними суспільству речами.

Не обійшлось без довгоочікуваної екскурсії в магазин без пластику Зелена крамниця, де дітки отримали ще й подаруночки та солодкі сюрпризи від крамниці.

Ми переконані, що дана Школа юного екологіста, як і багато інших екошкіл в нашому краї та країні стане тими маленькими колами на воді, що з часом призведуть до великих змін в суспільстві задля чистого та здорового майбутнього наших нащадків. – повідомила у соцмережах екотренерка Ivanna Trofymenko.

Проєкт втілено при Монастир святого Антонія Падевського Чину Братів Менших Францисканців в рамках співпраці InterReligious Сivil and Environmental Forum of Eastern Europe – IRCEF та NABU Bundesverband і за благословення Голови Комісії з екології Мукачівська греко-католицька єпархія єпископа Ніла Лущака та Голови Комісії з екології РКЦ єпископа Majnek Antal.

Про Захід