Шість вулиць Мукачева буде облаштовано водогоном

Опубліковано:

Як повідомляє Мукачівська міська рада, розпочато ремонтні роботи з облаштування водопровідної мережі в районі вулиць, де проживає ромське населення.

Проєктною організацією виготовлено робочий проєкт на капітальний ремонт водопровідних мереж з облаштуванням водорозбірних колонок та отримано позитивний експертний звіт. Загальна кошторисна вартість – 1 млн 289 тис.грн. Згідно укладеного договору з підрядною організацією вартість робіт становить 1млн. 24 тис.грн.

Робочим проєктом передбачається заміна стальних водопровідних мереж на поліетиленові труби по вулицях: Канальна, Лісна, Менделєєва, Поштова, Проектна, Трудова.

Також влаштують водозабірні колонки на всіх вулицях та закільцювання нових водопровідних мереж з водопровідною мережею по вул. І. Франка.

Передбачається встановлення запірної арматури та пожежних гідрантів та встановлення лічильників на нових мережах водопроводу.

По всій довжині водопровідних мереж району передбачається облаштування 28 водопровідних колодязів, з них пожежними гідрантами – 10 штук та 11 водорозбірних колонок.

Про Захід