Регіональні Новини Соціум

Щодо обстановки на українсько-угорському кордоні

Протягом останньої доби зафіксовано суттєве збільшення кількості громадян, які прямують на в’їзд в Україну через пункт пропуску «Тиса» на Закарпатті. З 00.00 27 березня лише у цьому пункті пропуску оформлено понад 4 тисячі осіб. Таке зростання спричинене одночасним поверненням багатьох наших співвітчизників з країн Євросоюзу у зв’язку з епідеміологічною ситуацією та спостерігалося й на інших ділянках кордону.

Задля швидшого та комфортного оформлення громадян України прикордонниками було проведено низку заходів. Зокрема, у взаємодії з обласними органами влади було забезпечено перевезення наших співвітчизників з угорського пункту пропуску «Захонь» для проходження прикордонно-митного контролю у пункті пропуску «Тиса». Воно здійснюється автобусами, організованими Закарпатською облдержадміністрацією за домовленістю з приватними перевізниками.

З метою прискорення контрольних операцій у пункті пропуску «Тиса» залучено увесь наявний персонал, виставлено додаткові робочі місця та виділено додаткові смуги руху. Наразі черг перед пунктом пропуску немає, оформлення здійснюється у штатному порядку. Постійно підтримується взаємодія з угорськими колегами з метою обміну інформацією та оперативного вирішення робочих питань.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

57 − = 49