Щодо будівництва на вулиці Підградській в Ужгороді

Опубліковано:

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради повідомило, що будівництво торгово-розважального центру на вул. Підградській, 1А проводить ТзОВ «ЖК «Прем’єрбуд» на підставі дозволу на виконання будівельних робіт №ЗК012201123563 від 23.11.2020 року. Забудовник розробив проєктну документацію, вона отримала позитивний висновок комплексної експертизи. Проєктом організації робіт передбачено збільшення території будівельного майданчика за рахунок земель, які належать громаді Ужгорода. На територію, яка не входить до власності ТзОВ «ЖК «Прем’єрбуд», буде складено договір оренди на тимчасовий будівельний майданчик, кошти надійдуть до міського бюджету.

Проєктом організації будівництва передбачено огорожу тимчасового будівельного майданчика по межі тротуару. Для пішоходів огородять, відповідно до державних будівельних норм, доріжку на проїжджій частині дороги, вона передбачається до влаштування фундаментів підземної парковки. На час таких робіт встановлять дорожні знаки «Звуження дороги», «Увага» тощо.

Проєктом благоустрою території, прилеглої до торгово-розважального центру, передбачені паркомісця для авто, малі архітектурні форми (лавки, смітники) та озеленення (детальніше – на плані благоустрою).

Зараз огорожу тимчасового будівельного майданчика та пішохідної доріжки з навісом облаштовують з боку вул. Острівної. Після завершення будівництва благоустрій території поліпшать відповідно до проєктної документації за рахунок забудовника.

Ужгородська міськрада

Про Захід