Здоров'я

Що варто знати про профілактику гострих кишкових інфекцій

Для того, аби не заразитися гострою кишковою інфекцією, слід дотримуватися простих правил.

Ось вони:

– Продукти харчування мають бути безпечними. Перед вживанням бажано застосовувати термічну обробку, а ті продукти, що вживаються сирими, слід ретельно мити. Звертайте увагу на умови зберігання продуктів перед продажем.

– Влітку вживайте їжу відразу після приготування. Якщо їжа зберігається, то вона має бути або гарячою (близько або вище 60°С) або холодною (нижче 10°С). При кімнатній температурі бактерії розмножується дуже швидко.

– Якщо їжа зберігалася в холодильнику, перед вживанням ретельно її прогрівайте.

– Не використовуйте один посуд для сирих і готових продуктів. Готова їжа може бути заражена мікроорганізмами з сирих продуктів. Ножі та дошки для сирого і готового м’яса, риби, птиці мають бути окремими.

– Ретельно стежте за чистотою на кухні та тримайте їжу подалі від тварин, які можуть бути носіями гострих кишкових інфекцій.

– Вживайте тільки чисту воду, не купайтеся в непроточних водоймах, у місцях несанкціонованих пляжів, уникати заковтування води під час купання.

– Часто мийте руки та стежте за чистотою рук дітей. Регулярно обдавайте окропом дитячі іграшки.

– При появі симптомів захворювання (підвищення температури тіла, біль голови, інтоксикація, блювання, рідкі випорожнення, біль у животі, висипання на шкірі тощо) своєчасно звертатися за медичною допомогою.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 26 = 27