Що варто знати про дитячу ендокринологію

Опубліковано:

В останні роки йде тенденція до зростання захворюваності дитячого населення на цукровий діабет, ожиріння, затримку росту, порушення статевого розвитку як в цілому по Україні, так і в Закарпатській області.

Згідно даних ВОЗ кількість хворих збільшується кожні 7 років на 50%. Зокрема у дітей зростання захворюваності на ендокринну патологію збільшується на 3% кожного року.

Хочемо звернути увагу батьків на загрозливі симптоми: дитина має надмірний апетит, але почала втрачати у вазі, з’явилася надмірна спрага, неприємний запах у видихуваному повітрі-запах ацетону з ротової порожнини. Всі ці ознаки – це перший дзвіночок звернутись до фахівця. Якщо Ваша дитина надмірної вгодованості, або відстає у фізичному розвитку: не гайте часу – лікар-ендокринолог вчасно надасть кваліфіковану допомогу.

На сьогоднішній день все частіше звертаються батьки зі скаргами на порушення у дітей статевого розвитку. Тому якщо у дитини з’явилися вторинні ознаки статевого розвитку до 9-ти річного віку – зверніться за порадою до спеціаліста. Поширеними серед дітей є також порушення функції щитоподібної залози, зростає кількість хворих з вузловим зобом.

Хочеться вірити, що якою б не була складною проблема, в наших силах зробити перший крок до її вирішення: висококваліфіковані лікарі «ENDO CLINIC»-завжди раді надати кваліфіковану консультацію і допомогу.

Про Захід