Політика Регіональні Новини

Що робити, якщо закінчується термін законного перебування на території Угорщини

Згідно роз’яснення Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини, у випадку закінчення терміну дії візи, дозволу на проживання або дозволеного строку перебування у рамках безвізового режиму відповідним особам слід звернутися до Державного управління у справах іноземців Регіональної дирекції округу Будапешт і області Пешт (Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság (OIF) Budapesti és Pest megyei Regionális Igazgatóságának (RIG) із клопотанням про продовження терміну дії дозвільних документів.

При цьому важливо звернутися до закінчення терміну дії візи, дозволу на проживання і в рамках дозволеного терміну перебування.

Подача клопотань/документів можлива виключно за попереднім записом онлайн.

Для запису потрібно обрати розділ «розгляд документів іноземців, які мають намір виїхати з угорщини, але обмежені в цій можливості через карантинні заходи» («magyarországról elutazni szándékozó, de a járványügyi helyzet miatt ebben akadályozott ügyfelek okmányügyintézése»).

“Просимо врахувати, що ви маєте можливість повернутися в Україну через пункти пропуску на українсько-угорському кордоні.

Зверніть увагу, що у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу можливі подальші обмежувальні заходи в Україні та інших державах, що може призвести до нових обмежень для руху громадян.

Закликаємо скористатися наявними можливостями виїзду або ж заздалегідь попіклуватися про продовження терміну дії документів, які дозволяють перебування в Угорщині, якщо для цього є обґрунтовані причини”, – зазначається у повідомленні Посольства України в Угорщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 1 =