Що чутно за роботу в Одесі, розповіли в grc.ua

Опубліковано:

Фахівці сервісу пошуку роботи розповіли про актуальний ринок праці у найбільшому приморському місті та порті України — Одесі.

Вакансія дня

Судячи з інформації в одній з найпопулярніших рубрик сервісу, що регулярно оновлюється, актуальні вакансії в Одесі сьогодні представлені професіями в банківській сфері, торгівлі, IT, HoReCa. Місцеві компанії шукають керівників ресторанів, аптек, магазинів, головних бухгалтерів, фінансистів, банківських службовців, Ай-Ті-фахівців (розробники, продакт-менеджери, 2D-фахівці, Data Analyst). Потрібні як дистанційні працівники, так і працівники в офіс.

Кого ще шукають в Одесі

Найвичерпніша інформація з відкритих вакансій доступна у рубриці «Робота за професіями в Одесі». Список актуальних спеціалізацій включає близько трьох десятків посад з різних сфер: торгівля, логістика, маркетинг і реклама, нерухомість і будівництво, інформаційні технології, мистецтво та розваги тощо.

Як шукати роботу

Розділ з пропозиціями компаній допоможе звузити пошук відповідного місця. Так, серед топових роботодавців України сьогодні: мережа супермаркетів Сільпо, Ощадбанк, Novus, ГК Кернел та інші. Найбільше співробітників потрібно Ощадбанку — тут відкрито 573 вакансії.

Найпростіше, що можна зробити на сайті сервісу grc.ua при виборі місця роботи — ввести назву вакансії у пошуковому рядку або скористатися опцією розширеного пошуку. Пошукова система запропонує вказати не лише назву бажаної посади, а й локацію та величину заробітної плати.

Для будь-якого претендента не буде зайвим залишити на сайті своє резюме. Багато роботодавців шукають співробітників саме з викладеного резюме, а не чекають, коли хтось відгукнеться на вакансію. Алгоритм сервісу дозволяє також конкретизувати інші переваги і нюанси:

  • досвід роботи;
  • віддалена робота/часткова/повна зайнятість;
  • зручний графік та ін.;

Всього на сайті grc.ua українські претенденти розмістили понад 1,7 мільйона своїх резюме.

Варто зазначити, що пошук роботи в Одесі (та інших великих містах країни) має на увазі також доступні вакансії в межах міської агломерації та населених пунктах регіону (в даному випадку — Одеської області).

Про сервіс

Grc.ua — всеукраїнський сервіс пошуку роботи — підрозділ групи компаній HeadHunter, до можливостей якого звертаються ті, хто шукає співробітників та ті, хто шукає роботу. На даний момент каталог роботодавців включає понад 94 тисячі компаній, які розмістили майже 18 тисяч вакансій.

Сайт сервісу — це не лише база даних про роботу. Тут регулярно публікуються новини, статті та інші корисні відомості про український ринок праці. Поради фахівців допоможуть шукати роботу продуктивніше і зрештою знайти ту посаду, яка підходить кандидату найкраще.

Про Захід