Політика

Ще дві громади отримали висновки щодо добровільного об’єднання

Ще дві громади отримали висновки щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Відповідно до рішень, до складу Холмківської ОТГ входять села Минай, Розівка, Холмок, Концово Холмківської сільради, Сторожниця Сторожницької сільради та Тарнівці, Шишлівці, Ботфолва Тарнівецької сільради.

До складу Великоберезнянської ОТГ окрім селища В. Березний увійдуть села Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль та Руський Мочар Розтоцько-Пастільської сільради.

Таким чином голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко дав зелене світло вже 5 об’єднаним територіальним громадам: Зарічанській, Керецківській, Довжанській, Холмківській та Великоберезнянській.

Закарпатський ЦРМС Програми U-LEAD з Європою вітає громади з цією перемогою! Шкода, що влада не чула вас раніше, але добре, що почула у вересні 2019 року.

Також на висновки від ОДА очікують ще декілька ОТГ, а деяким залишилося прийняти останнє рішення перед подачею документів до облдержадміністрації. Тож вже можна впевнено стверджувати, що реформа Децентралізації на Закарпаття зрушила з мертвої точки та пришвидшується дуже високими темпами.

Закарпатський ЦРМС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

37 + = 47