Русло Боржави звільнили від сміттєвих заторів (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні рятувальники забрали останню техніку, з якою працювали над звільненням русла річки Боржави від пластику, плашок та органічних відходів  Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, інформує пресцентр ОДА.


За його словами, найважча частина робота була в межах природоохоронної зони урочища «Атак» на Берегівщині, куди доступ техніки був обмежений.

Кілька місяців тривали роботи з розчистки річки від засмічення. В середньому на місці постійно працювали близько 10 чоловік. Залучали спецтранспорт і човни.

Рятувальники ліквідували усього 32 місця засмічення різних розмірів, у тому числі 10 великих заторів з органічних відходів і ПЕТ-пляшок, розкрижували 314 м³ палої деревини, забрали 1650 м³ сміття.

«Хочу вкотре подякувати всім структурам, кожному працівнику, які взяли участь у цій нелегкій справі: аварійно-рятувальному загону управління ДСНС у Закарпатській області, представникам водного, лісового господарства, Берегівській райдержадміністрації, територіальним громадам», – зазначив Мирослав Білецький.

Наступний етап – звільнення від заторів русла річки Латориця.

Якщо є інформація про наявність заторів у руслах наших річок, повідомляйте про це відповідні служби.

«Проте не втомлююся зауважувати на тому, що така наша робота – це лише боротьба з вітряками, адже ми ліквідовуємо наслідки нашої життєдіяльності. Лише розумне поводження з відходами допоможе нам тримати наш дім, наш край і наші річки у чистоті», – прокоментував перший заступник очільника краю.

Про Захід