Новини Західної України Політика

Руслан Марцінків: Карантин один для всіх, а не для вибраних

У цьому його підтримує і мер Львова Андрій Садовий.

Мери Львова та Франківська підтримали у соцмережах свого колегу — міського голову Черкас Анатолія Бондаренка, стосовно якого через рішення про послаблення карантину порушили кримінальну справу.

Таке враження, що хочуть знищити місцеве самоврядування, повідкривали купу справ на мерів, забрали кошти в громад, закріпачили українців щодо виїзду закордон, продали землю, обманули з доплатами медиків! 
Підтримую мера Черкас Боднаренко!!! Карантин один для всіх, а не для вибраних!!! – написав у своєму ФБ міський голова Франківська Руслан Марцінків.

Пропозицію делегувати містам більше самостійності у запровадженні карантинних обмежень міська рада Львова скерувала в Кабінет Міністрів України ще у середу, 29 квітня. Про це мер міста Андрій Садовий повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«За всіма публічними перепалками ми ризикуємо забути, що вчимося жити з коронавірусом. Найменше, що я б хотів зараз отримати, — це колапс в органах державної чи місцевої влади. Тому кожен крок має бути виваженим», — зазначив міський голова.

Щодо Бондаренка, то Садовий категоричний.

«Треба припинити будь-які переслідування мера Черкас. Він висловив думку громади», — вважає він.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 5 = 5