Рух громадського транспорту на Закарпатті обмежений через «червону епідемічну зону»

Опубліковано:

Закарпатська область закрила внутрішнє сполучення. Відмінений рух громадського транспорту в містах та в межах області. Дозволений лише транзит та дозаправка. Окремо організовується підвіз на роботу медиків.

Вирішується питання врегулювання залізничного сполучення, щоб туристи могли виїхати з області, а закарпатці повернутися.

Про це повідомив голова Закарпатської облдержадміністрації  Анатолій Полосков:

На сьогоднішній день будуть погоджені спеціальні рейси відносно поїздів, спеціальні рейси для того, щоб туристи могли виїхати із Закарпатті і для того, щоб  закарпатці могли повернутися додом. Це узгодження відбувається між трьома відомствами: міністерством охорони здоров’я, міністерством інфраструктури, Укрзалізниця  ну і, власне, обласна адміністрація. Після того як будуть всі узгодження закінчені ми негайно дамо інформацію які рейси залишаться,  в який час по яким дням. Відносно автобусного сполучення, автобусне сполучення дозволяється виключно  транзитом через Закарпаття, тобто без підсадки і без висадки пасажирів при тому, звичайно, дозволено таким автобусам, які прямують з Європи в інші області України через Закарпаття. Їм, звичайно, дозволено зупинятися на заправках для того, щоб могли заправити авто і так далі.

Буде відкрито продаж квитків на наступні рейси, що сполучують Закарпаття зі столицею, півднем та сходом країни у вівторок, суботу та неділю:

  • 358/357 Рахів — Київ: 9, 13, 14 березня (рейси в зворотному напрямку 8, 12, 13 березня відкриті для повернення в регіон у разі критичної необхідності);
  • 13/14 Солотвино — Київ: 9, 13 та 14 березня (рейси у зворотному напрямку 8, 12 та 13 березня);
  • 15/16 Рахів — Київ: 9 та 13 березня (рейси у зворотному напрямку 8 та 12 березня);
  • 81/82 Ужгород — Київ: 9, 13 та 14 березня (рейси у зворотному напрямку 8, 12 та 13 березня);
  • 108/107 Ужгород — Одеса: 9 березня (рейс у зворотному напрямку 8 березня);
  • 45/46 Ужгород — Лисичанськ 9, 13 та 14 березня (рейси у зворотному напрямку 8, 12 та 13 березня).
Про Захід