Розвантажувальні системи для вояків шиють у Тернополі (Фото)

Опубліковано:

У час війни для допомоги військовослужбовцям, окрім волонтерів та меценатів, долучаються і працівники комунальних підприємств та організацій міста. Зокрема, у КП «Тернопільелектротранс» наразі налагоджено роботу із пошиття розвантажувальних систем  українським захисникам.

В структурі підприємства є швейний цех, тож працівники, які не були задіяні до роботи з перевезень у громадського транспорті, розпочали пошиття військової амуніції.

«Комунальне підприємство міської ради «Тернопільелектротранс» має необхідне обладнання, яке раніше використовувалося для пошиття чохлів на сидіння в громадському транспорті. В період війни це обладнання розпочали використовувати по-іншому, – відзначає міський голова Сергій Надал. – Працівники шиють розвантажувальні системи та іншу необхідну амуніцію для потреб наших військових. Кошти на придбання необхідних матеріалів, закупівлі комплектуючих і пошиття розгрузок виділено з бюджету Тернопільської громади на замовлення військового комісаріату та підрозділів Збройних сил України».

Важливо, що працівники підприємства запропонували надавати таку допомогу військовослужбовцям з власної ініціативи.

Для правильного пошиття військової амуніції швеї отримали взірець з підсумками для магазинів, рацій, мобільного телефону від Тернопільського об’єднаного міського центру комплектування та соціальної підтримки.

Тернопільська міська рада

Про Захід