Розшукуються юні актори, сценаристи та режисери

Опубліковано:

Фонд Андрія Півня шукає юних режисерів, акторів, відеооператорів і сценаристів. На своїй сторінці у мережі Фейсбук фонд оголосив конкурс для школярів Ужгорода «КЛАСНІ друзі – завжди РАЗОМ!».

До участі запрошуються 5-11 класи шкіл Ужгорода. Головна умова конкурсної роботи – колективність. Один клас – один відеоролик. Школярі можуть втілити свої здібності і фантазію у роботах на теми:
– «МІЙ КАРАНТИННИЙ ЛАЙФХАК», про який я обов’язково розповім в майбутньому.
– «ОДИН ЗВИЧАЙНИЙ ДЕНЬ З КАРАНТИННОГО ЖИТТЯ НАШОГО КЛАСУ». День, в якому однокласники навчалися, спілкувалися за новими правилами та намагалися не нудьгувати.
– «ГЕРОЙ КАРАНТИНУ». Цікава історія про людину (маму, тата, сестру або брата, вчительку, волонтера, медика, подругу або сусідку), яка вразила неймовірними вчинками, вміннями, допомогою або підтримкою.

До 20-го травня школярі можуть публікувати свої роботи під дописом фонду у Фейсбук та збирати «лайки» користувачів соцмережі. У День захисту дітей, 1червня, оголосять переможця. Однокласники, які наберуть найбільше голосів, отримають для потреб свого класу комп’ютер, мультимедійну дошку та проектор.

Нагадаємо, що це вже не перша подібна ініціатива Фонду Андрія Півня. Напередодні Великодня на сторінці фонду у Фейсбук пройшов конкурс малюнків на тему: «Моя антивірусна писанка». Тоді понад 40 дітлахів з усього Закарпаття і, навіть, з інших областей України взяли участь у змаганні й отримали подарунки за активність і цікаві ідеї.

Про Захід