Розпочалося позачергове засідання Закарпатської облради (Відео)

Опубліковано:

Сьогодні, 28 лютого депутати обласної ради зібралися на позачергове засідання для вирішення вкрай нагальних і актуальних питань сьогодення.

Відкрив засідання голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко:

«На жаль, кожного дня ми отримуємо сумні звістки про загибель українських військовослужбовців та мирних жителів України. Закарпаття за останні дні втратило двох молодих юнаків, це 29-річнийужгородець Олександр Кіш та 22-річний мукачівець Василь Білак. Розділяємо біль утрати та висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників Вітчизни та бережемо пам’ять про усіх, хто віддав своє життя за незалежну Україну», – повідомив спікер та закликав присутніх вшанувати пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Спікер облради подякував за допомогу органам місцевого самоврядування країн-партнерів – Чехії, Словаччини,Угорщини, Німеччини та усім хто допомагає нашій державі протистояти ворогу. Він наголосив, що в облраді створено Кризовий центр із отримання гуманітарних вантажів від країн-партнерів, та зазначив, що депутати обласної ради активно беруть участь у різних гуманітарних і доброчинних місіях. Більшість із них – поповнили склад територіальної оборони.

У ході позачергової сесії облради закарпатські депутати разом з духовенством та хором “Кантус” помолитися за мир в Україні.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід