​​Розбійні напади на автомобілі на Ужгородщині – під варту взято двох місцевих жителів

Опубліковано:

За доводами Великоберезнянського відділу Ужгородської окружної прокуратури двох закарпатців взято під варту без можливості внесення застави за підозрою у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України).

Як встановлено слідством, 25 лютого двоє жителів с. Ставне, що на Ужгородщині, здійснювали розбійні напади на автомобілі мешканців Київщини та Житомирщини.  Чоловіки у стані алкогольного сп’яніння перешкоджали проїзду автівок, виходячи на дорогу. Це 35-річний та 23-річний місцеві мешканці, офіційно не працюючі. У подальшому вони погрожували водію предметом, схожим на пістолет, та намагались неправомірно заволодіти матеріальними цінностями громадян.

Зараз правоохоронці встановлюють спільників, які могли діяти разом із підозрюваними. Водночас нагадують, що до тих, хто намагатиметься нажитися на ситуації, що склалася у зв’язку із війною в країні, реакція буде швидкою і жорсткою. Максимальна міра покарання за вказане правопорушення – до 10 років ув’язнення із конфіскацією майна. 

Про Захід