Родина загиблого Героя з Буковини отримала нагороду

Опубліковано:

Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк спільно з командиром Західного управління Національної гвардії України Олександром Буравковим вручили високу державну нагороду – орден «За мужність» (посмертно) родині загиблого Героя Олексія Кузьменка.

Нагороду отримали дружина та доньки-близнята захисника України. Родина загиблого нацгвардійця виїхала з окупованого в перші дні війни Ворзеля і проживає наразі в Чернівцях. Дружина Героя – Надія Володимирівна, розповіла, що її чоловік загинув, обороняючи Київщину. Певний час вона не знала про його долю, а Олексія Кузьменка вважали безвісти зниклим. Пізніше обставини загибелі встановили. Героя поховали 24 березня в місті Вишневе Київської області, бо рідний Ворзель ще залишався в окупації.

Указом Президента України № 276 від 25 квітня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі майстра-сержанта Кузьменка Олексія Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Чернівецька обласна військова адміністрація

Про Захід