Різновиди памперсів або що треба знати під час виборів

Опубліковано:

Догляд за дитиною потребує пильної уваги. Молоді батьки активно користуються сучасними рішеннями. Вони обирають памперси, іграшки, одяг від провідних виробників. Це гарантія відповідності нормативним вимогам та безпечній експлуатації. Однак не завжди виходить підібрати підгузки з відповідними параметрами. Пропонуємо розібратися, що треба знати при виборі відповідної моделі.

Основні види

Вибираючи памперси своїй дитині, варто спочатку визначитися із виконанням. Виробники пропонують:

 • класичні вироби, у яких як кріплення використовуються липучки;
 • трусики з гумкою, орієнтовані на активних малюків, що навчилися ходити.

Рівень комфортності відрізняється. Випускаються вироби, що відрізняються підвищеним комфортом. В обов’язковому порядку враховуються особливості конкретної вікової групи. Затребувані памперси для новонароджених, які мають відповідну анатомічну форму.

Розмірний ряд

Одноразовими підгузками більшість батьків користуються тривалий час. З огляду на це виробники випускають вироби різного розміру. Це дозволяє підібрати модель, яка зможе щільно обхопити талію та ніжки, але не передавити їх у процесі носіння.

Вибір можна зробити на користь розміру:

 1. Першого, орієнтованого на новонароджених, вага яких не перевищує 5 кг. Мінімальна вага малюка заявлена ​​на рівні 2 кг. Таких упаковок треба небагато, тому що немовлята швидко виростають, і одиниця їм стає просто маленькою. У більшості випадків достатньо однієї великої, якщо малюк народився доношеним із нормальною вагою.
 2. Другого. Такі памперси близькі за розміром першого розміру. У них максимальна вага 8 кг за мінімальних 4. Фахівці рекомендують купувати такі вироби для дітей із середньою вагою близько 6 кг. Найчастіше це потрібний варіант для дітей старше 3 місяців.
 3. Третього. Підходять для дітей, які вже сидять. Вони орієнтовані на дітей, мінімальна вага яких становить 6 кг, але не перевищує 10. Найчастіше такий розмір підбирають для дітей старше 5 місяців і до року. Якщо малюк пухкий, довго носити памперси третього розміру він не зможе. Прийдеться вибрати упаковку більшого розміру.
 4. Четвертого. Підійдуть старшій віковій групі. Підходять діткам старше року. Багато мам після цього перестають користуватися одноразовими підгузками.

Випускають моделі більшого розміру. Найбільшими є 5 – 7. Вони можуть носитися дітьми віком від 3 років.

Важливі характеристики

До переваг підгузків варто віднести:

 • використання для виготовлення «дихаючого матеріалу», що виключає появу попрілостей;
 • внутрішній шар із суперабсорбуючого елемента, що дозволяє оперативно ввібрати вологу, забезпечивши достатню сухість шкіри;
 • використання інноваційних технологій, завдяки яким малюку комфортно та зручно;
 • щільні манжети, що прилягають до ніжки;
 • еластичний поясок, що не пережимає животик.

Перелічені характеристики роблять памперси популярними у батьків хлопчиків та дівчаток.

Про Захід