«Різдвяні смаки Закарпаття» представлять на ярмарку крафтової продукції

Опубліковано:

27 грудня відбудеться Ярмарок крафтової продукції «Різдвяні смаки Закарпаття» в санаторії «Квітка полонини» (с. Солочин). Для представлення та продажу своєї продукції приїдуть відомі крафтові виробники сиру, меду та іншої продукції.

Для відвідувачів це буде найкраща нагода придбати закарпатські подарунки на свята та зробити добру справу одночасно, адже закарпатські виробники активно донатять на ЗСУ та допомагають і підтримують воїнів, що тримають оборону нашої країни, наближаючи нашу перемогу.

Також для виробників крафтової продукції відбудеться конференція «Закарпатський крафт, як мистецтво нематеріальної культурної спадщини», де будуть обговорені питання розвитку та збереження гастрономічних традицій Закарпаття та можливості для підтримки цієї сфери.

Старт ярмарки-продажу – 12.00

Початок конференції – 15.00

Захід відбудеться за сприяння Департаменту економічного та регіонального розвитку, торгівлі, залучення інвестицій, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням та Управління туризму та курортів Закарпатської ОВА, Закарпатської туристичної організації та Закарпатського АРТ-ХАБУ, санаторію «Квітка полонини».

Управління туризму та курортів Закарпатської ОВА

Про Захід