Новини Західної України Останні новини

Рівняни сплатили до бюджету 3,8 мільярдів гривень єдиного внеску

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, у січні-вересні 2020 року платники податків Рівненщини сплатили до бюджету 3,8 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За словами начальника податкової служби області Віталія Чуя, ця сума на 6,5 відсотків, або на 234,1 млн.грн. більша,  ніж за відповідний період минулого року.

В податковій службі зауважують, що зростання сплати єдиного внеску – це  відповідальне ставлення роботодавців до легальної заробітної плати та офіційного оформлення трудових відносин.

Податківці нагадують суб’єктам господарювання, що відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 08.07.2010 року №2464-VI “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями зі сплати єдиного внеску зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 7 =