Рівненський зоопарк починає партнерство з Українським Центром реабілітації рукокрилих

Опубліковано:

Рівненський зоопарк починає партнерство з Українським Центром реабілітації рукокрилих – Ukrainian Bat Rehabilitation Center, у справі порятунку червонокнижних тварин. Фахівці Центру приїдуть до Рівного з Харкова з робочим візитом. Його мета – налагодити роботу з порятунку рукокрилих у зоопарку, навчити фахівців зоопарку роботі з цими тваринами та привезти все необхідне обладнання. 

Раніше в зоопарку можна було побачити лише тропічних родичів кажанів – нільських криланів, а тепер відвідувачі матимуть шанс познайомитись з представниками фауни та розвінчати міфи про цих тварин. 

У неділю, 14 серпня, група фахівців-біологів Центру, які 10 років займаються охороною та вивченням рукокрилих в Україні, проведуть невеличкі лекції про рукокрилих із показом живих тварин. Лекції безкоштовні та відбудуться з 13.00 до 15.00 години у критому (літньому) павільйоні біля «Екзотаріуму». 

В разі, якщо Ви знайшли кажана на вулиці, або він залетів до Вас в приміщення, його можна передати до представництва центру з охорони та реабілітації кажанів України, створеного на базі Рівненського зоопарку, або ж звернутись по консультацію за телефоном 0983545399.

Рівненська міська рада

Про Захід