Рівненські полісмени провели обшуки у Києві (Фото)

Опубліковано:

Перевіряли організаторів мережі грального бізнесу. Вилучили 777 тисяч гривень та техніку, інформує поліція Рівненської області.

За місцем проживання одного із фігурантів, який причетний до злочину, поліцейські виявили та вилучили системний блок, грошові кошти у сумі 1 340 доларів США, 200 євро, 21 700 гривень, п’ять банківських карток, чорнову документацію, три мобільні телефони та планшет.

За результатами проведеного обшуку за місцем знаходження індивідуальної банківської скриньки фігурантів було виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 30 тисяч доларів США.

А в головному офісі правоохоронці вилучили два системних блоки, один флеш носій, дев’ять жорстких дисків, два блокноти та чорнову документацію.

Усе вилучене буде детально оглянуте та скеровуватиметься для проведення експертизи, за результатами якої буде прийматися рішення про повідомлення особам, причетним до злочину, про підозру.

Поліцейські здійснюють заходи щодо недопущення незаконного функціонування гральних закладів на території області та звертаються до громадян: якщо вам відомо про функціонування таких закладів, негайно повідомляйте на лінію 102 для оперативного та належного реагування.  

Про Захід