Рівненське підприємство оштрафували на 750 тисяч гривень

Опубліковано:

За реалізацію пального без ліцензії, інформує Головне  управління ДПС у Рівненській області.

Станом на 23.09.2019р., Головним управлінням ДПС у Рівненській області видано 214 ліцензій на право роздрібної  торгівлі та зберігання пального. Від сплати за ліцензії, до державного бюджету надійшло 584 тисячі гривень.

Крім того, з метою недопущення порушень вимог чинного законодавства в сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, протягом січня-серпня п.р. проведено 147 фактичних перевірок роздрібної торговельної мережі та виявлено 198 порушень.

За виявлені порушення вимог чинного законодавства в сфері обігу підакцизних товарів до суб’єктів господарювання винесені фінансові санкції на загальну суму 2502 тис. грн.

До місцевих бюджетів надійшло фінансових санкцій на загальну суму 1351 тис. грн.

Проведено 24 перевірки з питань зберігання та реалізації пального. За виявлені порушення винесені податкові повідомлення на загальну суму 812 тис. гривень. До державного бюджету сплачено 172 тис. гривень.

В зв’язку із запровадженими  змінами, щодо  ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним   працівниками управління проведено   три фактичні перевірки  автозаправочних станцій.

За результатами  перевірок встановлено факт реалізації ПММ без отримання ліцензії на  роздрібну торгівлю пальним, чим порушено ст.15 Закону України  №481 від 19 грудня 1995 року «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (із змінами та доповненнями). Очікувана  сума надходжень до державного бюджету 750 тисяч гривень.

Про Захід