Рівненщина продовжує співпрацювати із міжнародними благодійними організаціями

Опубліковано:

За 6 місяців війни Дитячий фонд ООН виплатив 21 мільйон доларів грошової допомоги сім’ям переселенців і місцевим жителям. Крім того, спільно із керівництвом Рівненської ОВА вдалося доставити першу партію непродовольчих товарів для ВПО.

👉Про різносторонню допомогу міжнародних партнерів, а також як подолати зимовий період, йшлося на зустрічі з благодійними організаціями, яка відбулася під керівництвом начальник Рівненської ОВА Віталія Коваля за участю профільних заступників та представників окремих структурних підрозділів.

🇺🇳Зокрема, зустрілися із керівником Львівського хабу офісу ООН з координації гуманітарних питань Ентоном Джозефом Хагеном, регіональною координаторкою Дитячого фонду ООН Нінке Фоппе, а також головою Львівського офісу УВКБ ООН Раяном Маршалом.

👍Очільник області подякував усім учасникам делегації за активну співпрацю, адже за усіма напрямами, які обговорювали на минулих зустрічах, вже є певні результати. Проте головний виклик, який стоїть сьогодні – це пройти зимовий період. Тому Віталій Коваль звернувся до представників благодійних фондів із проханням максимально допомогти з приладами для обігріву приміщень, генераторами та облаштуванням пунктів обігріву.

💬«Найбільший виклик України, в тому числі Рівненської області – це подбати про цей зимовий сезон. Тобто забезпечити населення електроенергією, опаленням, харчуванням. Це стосується всіх жителів, а особливо ВПО. Наші дії з подолання ракетних ударів визнано одними з кращих в Україні. Це сумне лідерство змушує нас думати на декілька кроків вперед. Зима буде періодом стійкості нашого народу. Ідея ворога – зруйнувати системи, наша задача – пройти це все. Я хотів би попросити у вас бути співучасниками процесу підготовки до зими, зважаючи на виклики», – зазначив Віталій Коваль.

Про Захід