Рівненщина: як святкують День позашкілля

Опубліковано:

На заході презентували свої напрямки та проводили майстер-класи усі 5 закладів обласного підпорядкування.

На подвір’ї краєзнавчого музею розгорнули 5 імпровізованих локацій: спортивну, наукову, екологічну, технічну та туристичну. До святкування долучився і перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

«Усього на Рівненщині 33 заклади позашкільної освіти. Серед них: 5 обласного підпорядкування та 28 – у громадах. Позашкілля − це завжди цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

На позашкільні заняття діти біжать переважно не тому, що треба, а тому, що цікаво. Позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує нове українське покоління. Будемо намагатися збільшувати цю мережу, адже такі заклади мають бути у кожній із 64 громад», – сказав Сергій Подолін.

Усі гості та бажаючі мали змогу долучитися до дійства. Зокрема, позмагатися у вуличному баскетболі, спортивних конкурсах, відвідати науковий пікнік, пройти туристичну смугу перешкод. А також поспівати патріотичних пісень, спробувати себе у технічному моделюванні та робототехніці. Для найменших – контактне спілкування з тваринами.

Сергій Подолін також додав, що позашкільною освітою охоплено більш як 27 тис вихованців. Наголосив, що сьогодні одним із важливих напрямків такої освіти є національно-патріотичне виховання. Зазначив, що правильне виховання патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу і формує з дитини свідомого громадянина України.

Про Захід