Рівненщина готова відбити напад ворога з боку Білорусі – Коваль

Опубліковано:

Сьогодні 326 день повномасштабної війни. І ми щодня готуємося до оборони населених пунктів Рівненщини”, – розповів голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

За його словами, “На півночі активно будуємо інженерні та фортифікаційні споруди. Протитанкові рови. Усі 229 спільних кілометрів із республікою білорусь зміцнюються настільки, щоб російські війська не змогли пройти вглиб нашого регіону. Якщо влада білорусі дозволить їм розпочати наступ. У місцевого населення бойовий настрій. Вважайте – це ще одна армія. Люди готові захищати свою територію. Історично північ Рівненщини – це край партизанської слави. Тут завжди був сильний рух опору. Їх не змогла схилити ні фашистська Німеччина, ні все забороняюча і контролююча радянська влада. Тут живуть люди, які нікому не дозволять прийти до їхніх будинків, образити їхніх дітей, дружин та матерів”.

Місцеві жителі щодня, як добровольці, приходять копати рови проти танків, допомагають робити відповідні огорожі та фортифікаційні споруди. Є й ті, хто постійно працює навіть у святкові дні.

В регіоні весь прикордонний периметр заміновано.

“То чи готова Рівненщина відбити напад ворога з боку білорусі? Так, ми готові. Готові битися і перемогти за нашу незалежність”, – заявив Віталій Коваль.

Про Захід