Рівне: завдяки прокурорам на підтримку ЗСУ скерували понад 1,1 мільйона застави

Опубліковано:

За принципової позиції прокурорів Рівненської обласної прокуратури на підтримку ЗСУ перераховано понад 1,1 млн грн  коштів, сплачених фігурантами кримінальних проваджень у якості застави.

Одному з підозрюваних у продажігуманітарної допомоги, якого кілька місяців розшукували правоохоронці, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення 1 млн 60 тис. грн застави. Він ці кошти вніс, вийшов з-під варти і намагався зробити собі нові документи, ймовірно, для подальшого переховування. Тоді суд, розглянувши клопотання прокурора, ухвалив рішення про тримання під вартою підозрюваного та передачу застави на підтримку ЗСУ.

16 березня ці гроші перерахували на потреби Збройних Сил України, на спеціальний рахунок Нацбанку для цілей оборони України.

Ще близько 50 тис грн застави на ЗСУ сплачено фігурантом іншого кримінального провадження. Чоловіка обвинувачують у вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків у складі організованої злочинної групи. Суд змінив йому запобіжний захід та стягнув на користь державичастину застави. 

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід