Закарпатські новини

Ректор УжНУ В.Смоланка зустрівся з колективом факультету міжнародних економічних відносин

У вівторок, 2 лютого, ректор університету зустрівся з колективом факультету міжнародних економічних відносин. У ході зустрічі мова йшла про досягнення факультету у навчальній та  науковій роботі, проблемні питання вирішення яких покликані поліпшити умови роботи студентів та викладачів, осучаснити освітній процес. Подібні зустрічі, ініційовані ректором, вже кілька років поспіль відбуваються на факультетах УжНУ.

Представляючи факультет декан Микола Палінчак зазначив: «На факультеті ми намагаємося якісно та ефективно організувати навчальний процес, робити науку. У цьому семестрі очікуємо три захисти на здобуття ступеню «доктор філософії» та три захисти кандидатських дисертацій. Ми вдячні ректорату за допомогу. Зокрема, влітку був відремонтований деканат, нещодавно закуплено обладнання до комп’ютерного класу».

Серед невідкладних потреб факультету Микола Палінчак та викладачі назвали необхідність установлення власного лінгафонного кабінету, а також розширення аудиторного фонду.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка відзначив високий рівень організації навчання на факультеті, наукову діяльність його працівників. «Дуже відрадно, що представники вашого факультету мають публікації в Scopus, це однозначний  плюс у публікаційній активності університету та його рейтингу. Ми намагаємося фінансово стимулювати авторів, цьогоріч підвищуємо оплату за ті публікації, які публікуються у журналах з великим імпакт-фактором».

Володимир Смоланка зазначив, що ректорат університету сприятиме технічному оснащенню лінгафонного кабінету. Щодо вирішення питання з нестачею аудиторій, ректор зазначив: «Ми пропонуємо створення електроніфікованої служби диспетчерів, які будуть забезпечувати проведення занять по всьому корпусу, незалежно від того, на якому факультеті той чи інший викладач працює. Це може поліпшити ситуацію із завантаженістю аудиторій».

Під час зустрічі також йшла мова також про інтенсифікацію грантової діяльності, яка дасть змогу залучити кошти для поліпшення матеріально-технічної бази факультету.

Олексій Шафраньош, Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − = 14