Здоров'я Регіональні Новини

Рекомендації щодо добового моніторингу глюкози

🎯Добовий моніторинг рівня глюкози (цукру) в крові – метод контролю ефективності лікування цукрового діабету, який призначений для безперервного вимірювання глюкози в крові як в амбулаторних умовах, так і в стаціонарі.

✔Для проведення моніторингу глюкози сенсор іPro встановлюється підшкірно на 4-6 днів, визначаючи рівень глюкози 288 разів на добу кожні 5 хв. Процедура є безболісною і не чинить дискомфорту.

✔Інформація, зібрана записуючим пристроєм, через 5-6 днів переноситься в комп’ютер для перегляду лікарем. Лікар, оцінюючи графіки коливання глюкози протягом доби, коригує дози інсуліну і схему лікування.

✔Даний метод дослідження глікемічного профілю у хворих на цукровий діабет дає можливість лікарю уникнути систематичних помилок в призначенні цукрознижуючої терапії, зокрема безперервних нічних гіпоглікемій, підібрати оптимальні індивідуальні дози цукрознижуючих препаратів, що дає можливість підібрати оптимальний режим терапії для досягнення компенсації цукрового діабету.

📌Показання до добового моніторингу глюкози:
– Цукровий діабет 1 типу,
– інсулінзалежний діабет 2 типу;
– Часті кетоацидотичні стани та гіпоглікемі;
– декомпенсований цукровий діабет у пацієнтів з серцево – судинними ускладненнями;
– лабільна форма цукрового діабету у дітей і підлітків;
– цукровий діабет у вагітних.

✔Добовий моніторинг глікемії дозволяє виявити приховані коливання рівня глюкози крові, які не можуть бути виявлені простим визначенням рівня глюкози протягом дня або вимірюванням глікозильованого гемоглобіну (HbA1c).

❗Це дослідження особливо важливе:

• для діагностики безсимптомних гіпоглікемії – низького рівня цукру крові, який призводить до серцево-судинних ускладнень і є основною причиною смертності;
• для виявлення прихованої гіперглікемії після прийому їжі;
• для підвищення якості контролю рівня глюкози і зниження ризику макросоміі під час вагітності.

❗Згідно діючих рекомендацій «Європейського асоціаціі ендокринологів» моніторинг глікемії рекомендований хворим на цукровий діабет І чи II типу, які мають рівень глікованого гемоглобіну (HbA1c) поза цільовими межами або бажають покращити контроль рівня глюкози, оскільки його застосування дозволяє знизити частоту гіпоклікемії в 4-5 разів.
🎯Діабет можна контролювати сучасними методами! Подбайте про своє здоров’я вчасно! Для проведення добового моніторування звертайтеся в Endo Clinic!
👍Нагадуємо, що при першому зверненні до нас, Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО послугу Електрокардіографія яка є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи.
❗Ми гарантуємо якісне медичне обстеження, консультації провідних фахівців в обумовлені терміни, а також якісну діагностику.
Для замовлення і з будь-яких питань

🖊Пишіть в особисті повідомлення: m.me/TranscarpathianEndoClinic
📞Або телефонуйте: 067 375 60 50
📩 Повідомленням на Viber за номером: 099 268 70 28

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 1